Pages Navigation Menu

Konta firmowe ? kredyt weźmiesz online!

Konta firmowe ? kredyt weźmiesz online!

Dostęp do produktów kredytowych powinien być jednym z kluczowych kryteriów, gdy poszukiwane jest najlepsze konto dla firm. Teraz banki prezentują specjalne konta firmowe, które pozwalają na korzystanie z kredytów przez internet ? to najwygodniejsze rozwiązanie, gdy nagle potrzebne są dodatkowe środki.

Nie tylko darmowe konto dla firmy jest aktualnie poszukiwane przez przedsiębiorców. Brak opłat jest oczywiście bardzo ważny, ponieważ w skali roku pozwala na zaoszczędzenie wysokich sum, niemniej warto zwracać uwagę także na inne kwestie. Wśród nich znajduje się kredytowanie ? teraz zarówno klienci prywatni banków, jak i ci biznesowi mogą korzystać z pełnej palety produktów kredytowych, w tym dostępnych przez internet. To najwygodniejszy i najszybszy sposób na zdobycie potrzebnych środków bez konieczności odwiedzania placówki bankowej.

Kredyt przez konto firmowe już w parę minut!

Banki przedstawiają swoim klientom różne konta firmowe oraz różne kredyty internetowe. Zwykle w ramach podstawowego konta można już korzystać z kredytów, ale z pewnymi zastrzeżeniami. Głównie jest to opcja przeznaczona dla tych przedsiębiorców, którzy konto firmowe posiadają już od określonego czasu i jednocześnie stale wpływają na nie środki. To właśnie na podstawie historii konta przeprowadzana jest analiza zdolności kredytowej, dlatego nie jest konieczne wówczas dostarczanie dodatkowych zaświadczeń i innych dokumentów. W efekcie kredyt można uzyskać już w kilka minut!

Jaki kredyt zaciągniesz przez konto dla firm?

Nawet najlepsze konto dla firm nie pozwoli na zaciągnięcie sporego kredytu całkowicie przez internet. Głownie przez internet dostępne są kredyty gotówkowe na niewysokie sumy, zależne od wysokości wpływów na konto bankowe. Często jest to przykładowo dziesięciokrotność comiesięcznych wpływów. Można także poprzez konto dla firm założyć limit kredytowy, który będzie odnawiał się co miesiąc, dając potrzebne pieniądze na prowadzenie działalności. Aby uzyskać kredyty, wystarczy tylko wypełnić formularz na stronie swojego konta, a pieniądze otrzyma się po pozytywnej decyzji zwykle tego samego dnia.

Zatem jeżeli poszukiwane jest najlepsze konto dla firm, na pewno warto zwrócić uwagę, czy daje ono dostęp do kredytów przez internet. Jeżeli tak, ma się zawsze opcję uzyskania dodatkowego finansowania na dowolny cel bez wizyt w placówkach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

7 komentarzy

  1. założyłam konto firmowe w mBanku i od ręki uruchomili mi kredyt liniowy 🙂

  2. o super wiedzieć że mBank takie rozwiązania proponuje. Ja skusiłam się w idea bank, ale niestety po kilku miesiącach będę musiała zrezygnować z ich oferty. Teraz zastanawiam się czy nie przejść do mBanku
    ninakrawczyk ostatnio opublikował…amarantus_maka_sMy Profile

  3. Ja kiedyś miałem w mBank i nie bylem zadowolony. Zawsze im coś nie pasowało.

  4. Dla mnie kredyty online są zgubne, bo jeśli coś łatwo dostajesz to potem sięgasz po więcej i więcej i wpadasz w spirale długu.

  5. ja z kolei założyłem konto w ideabanku, oczywiście firmowe i jak na razie jestem bardzo zadowolony

  6. kredyty tak i owszem można przez telefon bądź przez stronę www wziąć, ale najpierw trzeba się zastanowić czy rzeczywiście jest on nam potrzebny

  7. dobra opcja dla zabieganych:) pózniej wysyłają pracownika do domu klienta, zeby już bezpośrednio podpisac wszystkie dokumenty

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge